Zmiękczający krem do stóp Didier Lab, 250 ml

29.99

Brak w magazynie

Dołącz do listy oczekujących, aby otrzymać wiadomość e-mail, gdy produkt będzie dostępny

SKU: zmiekczajacy-krem-do-stop-didier-lab-250-ml Kategorie: ,

Opis

Krem do stóp

Każdego dnia znoszą ogromne obciążenie i nacisk. Zdarza się przecież, że przez cały dzień jesteśmy „na nogach”, na czym cierpią nie tylko nasze stawy, ale również skóra stóp. Przyczyn problemu przesuszonej i zrogowaciałej skóry możemy też doszukiwać się w niewygodnym i zbyt obcisłym obuwiu, wysokich obcasach i niewłaściwie dobranych kosmetykach do kąpieli. Podstawą jej pielęgnacji jest krem do stóp, który zmiękcza i nawilża skórę, a także odżywia ją, uzupełniając niedobory witamin. Zimą ukrywamy je w skarpetkach i butach, latem trudniej jest schować je przed całym światem. W ofercie naszego sklepu dostępny jest zmiękczający krem do stóp oraz krem regeneracyjny. Oba produkty odpowiadają potrzebom skóry suchej, popękanej, twardej i zrogowaciałej. Każdy z nich to dobry przyjaciel skóry Twoich stóp, skromny pomocnik, przywracający skórze miękkość, gładkość i zdrowy wygląd.

Krem do stóp pełen dobra

O skuteczności oraz sposobie działania kosmetyku decyduje jego skład. Krem do stóp powinien koniecznie zawierać mocznik, czyli substancję chemiczną, która naturalnie powstaje w ludzkim organizmie. Jest jednak wydalana wraz z potem, przez co czasem jest jej zdecydowanie za mało. Mocznik ma zdolność do pochłaniania wody, odpowiada za prawidłowe nawilżenie skóry, a także skutecznie ją zmiękcza. Twarda skóra w obliczu mocznika pozostaje bez szans.

Krem do stóp od Didier LAB zawiera jeszcze inne cenne dla skóry składniki. To silny przeciwutleniacz, czyli witamina E, bardzo skuteczna w walce z wolnymi rodnikami. Wspiera ją witamina A, poprawiająca strukturę skóry. Zastosowano w nim ponadto kwas salicylowy, tworzący warstwę ochronną dla skóry, d-panthenol o właściwościach kojących, a także kwas glikolowy, który naprawia uszkodzenia naskórka.

Przy nim stopy miękną!

Krem do stóp Didier LAB bardzo dobrze radzi sobie z trudnymi problemami skóry stóp, która jest często mocno przesuszona, odwodniona, uszkodzona i podrażniona. Twarda skóra jest szorstka i nieprzyjemna w dotyku, a pęknięcia wywołują dyskomfort, który niekiedy uniemożliwia nam noszenie ulubionych butów. Krem do stóp jest ratunkiem dla skóry, która tym razem będzie musiała odpuścić.

Miękkie, delikatne i gładkie…aż proszą się o dotyk!