Żel kamuflujący

French manicure to ponadczasowa klasyka, elegancja, która nie ustępuje nowym trendom wysokiej pozycji wśród najmodniejszych stylizacji paznokci. Idealny na co dzień, niezawodny na wielkie wyjście i pasujący do każdego outfitu. Żel kamuflujący to jeden z produktów niezbędnych w szufladzie każdej stylistki.

Zobacz więcej...

Wykorzystaj go do wykonania french manicure, idealnie dopasowując jego kolor do karnacji klientki i płytki jej paznokci. Opracuj płytkę paznokci, nadając im odpowiedniego kształtu, jednocześnie zadbaj o ich estetyczny, modny i subtelny wygląd w naturalnym kolorze.

Żel kamuflujący maskuje nierówności i wzmacnia płytkę

Bezkwasowy żel kamuflujący charakteryzuje się gęstą konsystencją. Jest bardzo elastyczny, łatwo się go aplikuje bez ryzyka spływania na skórki. Wykazuje się właściwościami samopoziomującymi, co oznacza, że wyrównuje wszelkie niedoskonałości płytki, tworząc idealnie równą powierzchnię. Przy jego pomocy z łatwością zbudujesz krzywą „C”, nadając paznokciom pożądanego i naturalnego kształtu. Płytka zostaje utwardzona, przez co staje się zdecydowanie bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne. Manicure zachowuje swoją trwałość do kilku tygodni, kolor się nie zmienia, nie pojawiają się odbarwienia i żółte plamy. Żel kamuflujący zapewnia doskonałe krycie, z nim wszystko się ukryje!

Kolor współgrający z odcieniem skóry i płytki paznokcia

French manicure kojarzymy z subtelnością i delikatnością, jest bardzo kobiecy, ponadczasowy i uniwersalny. Tworzy niezwykle naturalną stylizację, którą można uzupełnić o połyskujące dodatki. Żel kamuflujący Didier Lab dostępny jest w 3 odcieniach. Jest lubiany przez wszystkie panie nudziak, który szczególnie dobrze komponuje się z jasną karnacją. Żel w kolorze brzoskwiniowym rozświetli nieco cerę w odcieniu porcelanowym. Przy szybko opalającej się oliwce pięknie wyglądać będzie lekki skin. Żel kamuflujący perfekcyjnie wtapia się w każdy odcień skóry. Zapewnia przy tym idealne krycie, przez co maskuje wszelkie nierówności i defekty. Paznokcie prezentują się naturalnie, kobieco i estetycznie…tak, jak lubimy najbardziej!

W modzie są trendy, które nigdy się nie zmieniają. French manicure, najbardziej naturalna stylizacja, podkreślająca kobiece piękno.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10