Żel budujący

Dowolny kształt i długość paznokci niezależnie od ich kruchości, twardości i tendencji wzrostu? Żel budujący pozwala na tworzenie niezwykłych stylizacji z przedłużaniem paznokci.

Zobacz więcej...

Czasami jesteśmy zniecierpliwione, a one zbyt wolno rosną. Zdarza się, że mamy ważne przyjęcie, na którym chcemy wyglądać olśniewająco, jednak paznokcie mogłyby być zdecydowanie dłuższe. Niektóre kobiety z kolei mają tendencję do paznokci słabych i kruchych, a tym samym krótkich. Żel budujący to sposób na długie paznokcie u każdej kobiety. Umożliwia przedłużanie zarówno na formie, jak też na tipsie. Świetnie sprawdza się ponadto dla utwardzenia naturalnej płytki. Żel budujący od Didier Lab to połączenie precyzji doświadczonego architekta i solidności wytrwałego budowlańca. Z tego muszą powstać długie, mocne i trwałe paznokcie.

Fundament nie do zburzenia z żelem budującym Didier Lab

Żel jest bezkwasowy, przez co nie wpływa negatywnie na płytkę paznokcia. Cechuje się idealnie gęstą konsystencją, co ułatwia aplikację oraz zapobiega rozlewaniu się na skórki. Żel budujący tworzy solidną podstawę dla innych elementów stylizacji, jak lakier, pyłki i trójwymiarowe aplikacje. Paznokcie, pomimo że są dłuższe, jednocześnie są twardsze, mocniejsze i odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto żel nie zmienia swojego koloru, nie żółknie i nie wpływa negatywnie na estetykę paznokci. Jego właściwości samopoziomujące sprawiają, że nie musisz się martwić o nierówności, które tym razem zostają idealnie wygładzone, tworząc równą powierzchnię.

Żel budujący w kolorze

Czy Ty też kochasz kolory? Żel budujący Didier Lab dostępny jest w kilku wariantach, które różnią się nie tylko pojemnością, ale również kolorem. Wśród nich jest oczywiście najbardziej uniwersalny żel transparentny. Na uwagę zasługuje dziewczęcy delikatny lub przykurzony róż. Paznokcie pięknie prezentują się także w wersji różu mlecznego. Dla fanek niebanalnych stylizacji polecamy żel w kolorze delikatnego błękitu.

Paznokcie o perfekcyjnej długości…każdy ma swój ideał! Stwórz trwałe fundamenty dla swoich oryginalnych stylizacji, wzmocnij kruche i łamliwe paznokcie.

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników