Top coat No wipe Studios, uzupełnienie 15 ml

59.99

Na stanie

10% rabatu10% rabatu przy zakupie powyżej 500 zł

darmowa dostawaDarmowa dostawa od 150 zł

Specjalne zniżki dla stałych klientów!

„bezpieczeństwo”Bezpieczny zakup 14 dni na zwrot

SKU: top-coat-no-wipe-studios-uzupelnienie-15-ml Kategorie: ,

Opis

Top Coat No Wipie

To produkt nowej generacji, przeznaczony przede wszystkim do wykonywania oryginalnych zdobień na paznokciach. Podstawowym zadaniem topu jest utrwalenie warstwy lakieru hybrydowego oraz wzmocnienie jego połyskującego efektu. Jednocześnie to właśnie top odpowiada za utwardzenie paznokcia. Top Coat No Wipe wyróżnia się wyjątkowo unikalną formułą, ponieważ po jego aplikacji oraz utrwaleniu w lampie nie ma konieczności stosowania cleanera. Na powierzchni paznokcia nie pozostaje warstwa dyspersyjna, która powoduje, że paznokcie są lekko klejące, czego pozbywamy się przy pomocy cleanera. To idealne rozwiązanie dla wszystkich fanek zdobień i „efektów woow”. Wykorzystaj Top Coat No Wipe do efektu lustra, syrenki i holo. Wcieraj w płytkę paznokcia pyłki i kolorowe pigmenty jeszcze wygodniej i skuteczniej.

Top Coat No Wipe bez warstwy dyspersyjnej

Warstwa dyspersyjna powstaje na powierzchni lakieru hybrydowego po utwardzeniu go w lampie. Należy ją zmyć cleanerem, aby pozbyć się niepożądanego klejącego efektu. W przypadku produktu Top Coat No Wipe możemy pominąć ten etap, ponieważ nie pozostawia on klejącej warstwy. To jednak nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim bardzo dobre przygotowanie płytki paznokcia do tworzenia oryginalnych efektów. Potrzebna jest do nich twarda powierzchnia, w którą łatwo i precyzyjnie wcierane są pyłki i różnego rodzaju kolorowe pigmenty. Wybierz również Top Coat No Wipe, jeżeli wykonujesz zdobienia żelowe. Warstwa utwardzonego topu zachwyca nie tylko twardością, ale też pięknym blaskiem.

Precyzyjna i łatwa aplikacja oraz wydłużona trwałość

Top Coat No Wipe zapewnia bardzo długą trwałość lakieru hybrydowego, nawet do 6 tygodni. Chroni go przed odpryśnięciem i utratą intensywności koloru. Zabezpiecza manicure przed uszkodzeniami mechanicznymi. Bardzo dobrze sprawdza się do wyrównywania wszelkich nierówności, aby powierzchnia paznokcia była idealnie gładka. Konsystencja topu jest gęsta, przypomina nieco gumę, przez co bardzo dobrze się nakłada, nie spływa na skórki i nie rozlewa się. Top Coat No Wipe zapewnia szybką i zawsze precyzyjną aplikację.

Zdobienia i efekty jeszcze nigdy nie były tak łatwe! Teraz manicure bez warstwy dyspersyjnej i użycia cleanera.