%

Rubber base coat – kauczukowa baza- uzupełnienie ‚Didier Lab’, 15ml

52.49 69.99

Brak w magazynie

Dołącz do listy oczekujących, aby otrzymać wiadomość e-mail, gdy produkt będzie dostępny

SKU: rubber-base-coat-kauczukowa-baza-uzupelnienie-didier-lab-15ml Kategorie: ,

Opis

Baza kauczukowa kamuflująca

Jak połączyć trwałą i idealnie przylegającą do paznokcia bazę z subtelnym i trwałym kolorem? Udało się do zespołowi Didier Lab, który opracował bazę kauczukową kamuflującą o starannie dobranych składnikach. Występuje w kilku delikatnych odcieniach, które tworzą bardzo kobiece i dziewczęce stylizacje. Baza wyrównuje płytkę paznokci, wypełnia wszelkie niedoskonałości i tworzy idealnie gładką powierzchnię. Jeżeli decydujesz się dodatkowo na lakier hybrydowy, możesz mieć pewność, że będzie idealnie przylegał do płytki paznokcia. Baza kauczukowa kamuflująca łączy płytkę z lakierem, tworząc integralną całość. Wykorzystaj ją do szybkiego manicure, który wykonasz w zdecydowanie krótszym czasie. Zastosuj ją przy łamliwych paznokciach, aby je wzmocnić. Użyj jej do płytki z nierównościami, aby nadać jej gładkości. Wybierz ją w celu wydłużenia trwałości manicure.

Elastyczna, gęsta i w delikatnym kolorze

Baza kauczukowa kamuflująca różni się formułą i tym samym cechami od zwykłych baz. Ma właściwości samopoziomujące, przez co wyrównuje płytkę paznokcia. Ponadto po aplikacji pracuje z paznokciem, jest elastyczniejsza niż inne produkty o podobnym przeznaczeniu. Twarde bazy po uderzeniu zwiększają ryzyko złamania i pęknięcia paznokcia. Baza kauczukowa sprawia, że delikatnie się on wygina, jest elastyczny i tym samym zdecydowanie odporniejszy na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto baza cechuje się dużą gęstością, co ułatwia jej aplikacje. Nie zalewa skórek i idealnie wypełnia nierówności. Baza kauczukowa kamuflująca jest dostępna w kilku delikatnych, naturalnych kolorach, dzięki czemu może być stosowana już bez dodatkowego lakieru hybrydowego.

Baza kauczukowa kamuflująca – używaj na dwa sposoby!

Jest to produkt 2w1, czyli łączy utwardzającą i wyrównującą bazę z naturalnym kolorem. Przed jego aplikacją opracuj płytkę paznokcia, wyrównaj ją i nadaj odpowiedniego kształtu. Przyda Ci się primer Bond bezkwasowy lub primer kwasowy Didier Lab. Bazy kauczukowej kamuflującej możesz użyć raz jako podkład dla lakieru w wybranym kolorze lub też dwa razy, jeśli decydujesz się na jej odcień. Całość wykończ topem.

Naturalnie piękny efekt nawet do 4 tygodni! Pełne czy półtransparentne krycie?