Czy możesz sobie wyobrazić bazę do lakieru hybrydowego, która pozostaje w symbiozie z paznokciem? Takie są bazy kauczukowe, wyróżniające się unikalną formułą i gęstą konsystencją. Doskonale sprawdzają się zarówno dla początkujących, jak też już doświadczonych stylistek.

Zobacz więcej...

Bazy kauczukowe to nie tylko podstawa stylizacji, która stanowi dla niej solidny fundament. To również skuteczna ochrona paznokcia przed uszkodzeniami mechanicznymi, co jest możliwe dzięki nadaniu im wyjątkowej elastyczności. Przy uderzeniu paznokieć z bazą delikatnie się wygina, jednak się nie łamie, co odróżnia bazę od innych podobnych produktów. Dzięki temu unikamy pęknięcia paznokci i ich bolesnego złamania. Bazy kauczukowe mogą być alternatywą dla żelu, wykorzystasz je do przedłużania i nadbudowy paznokci. To uniwersalny produkt, o wszechstronnym działaniu, który warto mieć w swojej kosmetycznej walizce.
Baza kauczukowa niezawodnym partnerem w stylizacji paznokci
Bazy kauczukowe integrują właściwości utrwalające, ochronne, wzmacniające i idealnie łączące paznokieć z lakierem. To właśnie cechy solidnego fundamentu dla swojego manicure. Jest to baza o gęstej konsystencji, którą łatwo i szybko się aplikuje bez ryzyka spływania na skórki. Możesz więc liczyć na ponadprzeciętną precyzję. Bardzo dobrze przylega do płytki i jednocześnie ją wyrównuje, ma właściwości samopoziomujące, dzięki czemu skutecznie pozbywamy się wszelkich nierówności. Bazy kauczukowe wzmacniają paznokcie, dlatego poleca się je do słabych i łamliwych, wrażliwych na uszkodzenia mechaniczne. Są też elastyczne, powodują, że paznokcie delikatnie się wyginają i tym samym są zdecydowanie odporniejsze na łamanie. A jeżeli zechcesz przedłużyć paznokcie, zamiast żelu możesz użyć bazy kauczukowej Didier Lab i dodać im 5 mm długości.
Kolorowe bazy kauczukowe
Ekspresowy, trwały manicure hybrydowy? Szybkie, wielkie wyjście? Ograniczony czas? W takim razie potraktuj bazę kauczukową również jako lakier. Zaaplikuj go i wykończ jedynie topem bez lakieru w kolorze. Bazy dostępne są w palecie kilku delikatnych odcieni różu. To bardzo dziewczęcy kolor, który może być zarówno elegancki, jak też wakacyjny i szalony, a także romantyczny i subtelny.
Utrwalaj, wydłużaj, zabezpieczaj i wygładzaj paznokcie!

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników