Aceton kosmetyczny

Istnieje kilka metod usuwania lakieru hybrydowego, wśród których jest frezarka i aceton kosmetyczny. W obu przypadkach należy zachować ostrożność, ponieważ frezarka wykazuje działanie mechaniczne, z kolei aceton chemiczne. Są więc konkretne zalecenia, których należy przestrzegać, aby usuwanie hybrydy było nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Zobacz więcej...

Aceton kosmetyczny różni się od powszechnie znanego acetonu jako rozpuszczalnika, który jest stosowany w celach przemysłowych. Został on specjalnie przygotowany, a jego skład nieco zmodyfikowany, aby można było go bezpieczne używać w trakcie stylizacji paznokci. Jest to alternatywa dla frezarki, sprzętu, który wymaga doświadczenia i praktyki, a także umiejętnego posługiwania się urządzeniem, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń płytki. Aceton kosmetyczny nie powoduje ścierania się płytki, co zmniejsza ryzyko uszkodzeń mechanicznych.

Oczyszczony aceton kosmetyczny

Aceton to rozpuszczalnik, związek chemiczny o symbolu C3H6O. Przeznaczony jest to rozpuszczania tłuszczów, olejów, lakierów i innych trudnych zabrudzeń. Aceton kosmetyczny został poddany specjalnemu procesowi obróbki, który umożliwił usunięcie z niego zanieczyszczeń i szkodliwych dla zdrowia człowieka substancji. Dodatkowo uzupełniono produkt o składniki pielęgnujące, które wykazuje działanie nawilżające, regenerujące i odżywcze. Aceton może być wzbogacony w cenne dla paznokci witaminy, przede wszystkim E i A. W naszym sklepie znajdziesz zarówno czysty aceton kosmetyczny, jak również zapachowy, z olejkiem o przyjemnym aromacie.

Usuwanie lakieru hybrydowego acetonem kosmetycznym

W celu usunięcia lakieru hybrydowego namocz bezpyłowy wacik acetonem i owiń nim paznokieć pomalowany lakierem hybrydowym. Aby dobrze przylegał do płytki, zabezpiecz go specjalną folią lub użyj przeznaczonych do tego nasadek. Pozostaw tak paznokcie na kilka minut. Następnie zdejmij wacik, lakier powinien się rozpuścić i dobrze odchodzić od płytki. Pozostałości usuń delikatnie drewnianym patyczkiem lub z wykorzystaniem kopytka. Aceton kosmetyczny Dider Lab można używać również do usuwania manicure żelowego i akrylowego. Jest bardzo skuteczny w działaniu, a przy tym bezpieczny dla płytki paznokcia.

Bądź profesjonalna przy wykonywaniu manicure i jego usuwaniu! Wybierz nieinwazyjny sposób oczyszczania paznokci z hybrydy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.