%

EXTRA BOND Regenerujący Bond z Witaminami Didier Lab, 15ml

55.99 69.99

Na stanie

10% rabatu10% rabatu przy zakupie powyżej 500 zł

darmowa dostawaDarmowa dostawa od 150 zł

Specjalne zniżki dla stałych klientów!

„bezpieczeństwo”Bezpieczny zakup 14 dni na zwrot

SKU: regenerujacy-bond-z-witaminami-didier-lab-15ml Kategorie: , , ,

Opis

O kondycji paznokci decyduje wiele czynników, m.in. jest to ich pielęgnacja, dieta, ale również uwarunkowania genetyczne. Zniszczone paznokcie nie prezentują się dobrze zarówno w swojej naturalnej wersji, jak też w kolorze. Bardzo często okazuje się, że przyczyną problemów jest niedobór witamin, to właśnie ich potrzebują osłabione paznokcie. Extra Bond to regeneracyjna formuła bogata w cenne dla paznokci witaminy. Aby możliwe było ich dostarczenie do głębszych warstw paznokcia, konieczne jest otwarcie porów, znajdujących się na płytce. Jest to możliwe tylko przy pomocy specjalnych substancji, związków chemicznych obecnych w produkcie Extra Bond.

Dwukierunkowe działanie Extra Bond

Jego formułę uzupełnia octan etylu o właściwościach odtłuszczających płytkę paznokcia. Jednocześnie wykazuje skuteczność w ochronie paznokcia przed odwodnieniem. Nadmierna utrata wody jest charakterystycznym zjawiskiem, pojawiającym się często przy kontakcie z roztworami kwasowymi. Extra Bond odtłuszczając płytkę paznokcia, usuwa z niej warstwę ochronną. To umożliwia otwarcie kanałów, którymi witaminy przenikną do głębszych warstw paznokcia, pozwalając na jego odbudowę. Witaminy nie tylko oddziałują na płytkę regenerująco, ale też zapobiegają jej wysychaniu i żółknięciu oraz pomagają w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia. Związki obecne w produkcie to monomery, które nie rozpuszczają się w płytce paznokcia, a przenikają jedynie do znajdujących się na niej porów. Na jej powierzchni powstaje błyszcząca warstwa.

Zastosowanie regeneracyjnego Extra Bond z witaminami

Zawartość witamin i związków chemicznych powoduje, że Extra Bond łączy się idealnie z lakierem kauczukowym, tworząc trwałe wiązanie. Tak wykonany manicure jest odporny na uszkodzenia i przez długi czas zachowuje swój pierwotny estetyczny wygląd. Witaminowy produkt polecany jest przede wszystkim do paznokci odwodnionych, które na skutek deficytu wody są suche i łamliwe. To też ratunek dla paznokci cienkich oraz uszkodzonych. Znalazł swoje zastosowanie przy systemach żelowych, cechujących się zazwyczaj krótką żywotnością. Tworzy idealny duet nie tylko z lakierem kauczukowym, ale również z lakierem hybrydowym, żelem i akrylożelem.