Preparat do usuwania skórek

Właściwie po co nam skórki, skoro powinno się je usuwać? Wydaje się, że bez nich stylizacja (i życie kobiety) byłoby łatwiejsze. Tymczasem skórki pełnią ważną funkcję, chronią płytkę paznokcia przed bakteriami i zakażeniami. Usuwamy je, ponieważ nie prezentują się estetycznie i nie pasują do idealnie wypielęgnowanych paznokci i efektownej stylizacji.

Zobacz więcej...

Używamy do tego jednak tylko profesjonalnego preparatu do usuwania skórek. Dzięki niemu będzie to zabieg zdecydowanie łagodniejszy dla płytki paznokcia, ochronimy ją w ten sposób przed uszkodzeniami, jakie mogą wystąpić przy użyciu metalowych narzędzi. Preparat do usuwania skórek jest nieinwazyjnym sposobem na pozbycie się tego, co negatywnie wpływa na wygląd naszych dłoni. W naszej ofercie dostępne są produkty, które w zaledwie kilkadziesiąt sekund zmiękczą niechciane skórki i zdecydowanie ułatwią ich usunięcie.

Jak działa preparat do usuwania skórek?

Skórki możemy usunąć na kilka sposobów. Wykorzystuje się do tego cążki, co jednak może skutkować uszkodzeniem macierzy. Nieumiejętnie wykonany zabiegi przyczynia się do szybszego odrastania skórek. Nie trudno również o skaleczenie, szczególnie w przypadku wrażliwej skóry klientek. Niektóre stylistki korzystają z frezarki, której użycie wymaga jednak doświadczenia i wprawy. Konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności, aby uniknąć skaleczenia. Preparat do usuwania skórek to produkt o skoncentrowanym i selektywnie skomponowanym składzie. Zawiera substancje, które zmiękczają skórki oraz je nawilżają, dzięki czemu łatwiej jest się ich pozbyć przy użyciu prostych i nieinwazyjnych narzędzi.

Po minucie po skórkach ani śladu

Preparat do usuwania skórek aplikujemy bezpośrednio na skórki, wykorzystując do tego niewielki pędzelek. Pozostawiamy produkt na ok. 1 minutę, po czym przy pomocy łopatki odsuwamy skórki. Zmiękczone i nawilżone łatwiej z nami współpracują. Jest to zabieg, który koniecznie trzeba wykonać przy manicurze żelowym i hybrydowym. W przeciwnym razie zaaplikowane warstwy będą mniej trwałe, a pod lakier będzie przedostawać się powietrze.

Zmiękczaj i nawilżaj skórki! Opracuj płytkę i obszar wokół niej bezpiecznie i możliwie jak najmniej inwazyjnymi metodami.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.