Premium Gel Liquid Didier Lab Milky Pink

44.99

Na stanie

10% rabatu10% rabatu przy zakupie powyżej 500 zł

darmowa dostawaDarmowa dostawa od 150 zł

Specjalne zniżki dla stałych klientów!

„bezpieczeństwo”Bezpieczny zakup 14 dni na zwrot

SKU: premium-gel-liquid-didier-lab-milky-pink Kategorie: ,

Opis

Premium Gel Liquid Didier Lab Milky Pink

Połączenie łatwości aplikacji lakieru i właściwości przedłużania i utwardzania paznokci żelu to cechy charakterystyczne dla Premium Gel Liquid Didier Lab. Zamknięty został w niewielkiej buteleczce z wygodnym pędzelkiem, którym aplikujemy go na paznokcie. Wyróżnia się gęstą konsystencją, co ułatwia jego nakładanie przede wszystkim początkującym stylistkom. Premium Gel Liquid Didier Lab Milky Pink bardzo dobrze przylega do płytki, tworząc z nią jednolitą powierzchnię. Paznokcie oprócz pożądanej długości, twardości i pięknego kształtu otrzymują również delikatny kolor. Premium Gel Liquid Didier Lab Milky Pink sprawdza się doskonale przy french manicure, który zachwyca delikatnością, subtelnością i kobiecością.

Dwufazowy Premium Gel Liquid Didier Lab Milky Pink dla precyzji stylizacji

Premium Gel Liquid Didier Lab Milky Pink wyróżnia się łatwością aplikacji, za co odpowiada m.in. cienki pędzelek, który jest alternatywą dla klasycznych żeli zamkniętych w pudełeczkach. Ponadto ma gęstą konsystencję, dzięki której nie spływa na skórki i dobrze przylega do powierzchni paznokcia od razu po jego nałożeniu. Sprzyja to precyzyjnej aplikacji, a także przyśpiesza proces przedłużania i utwardzania paznokci. Premium Gel Liquid Didier Lab Milky Pink cechuje się właściwościami samopoziomującymi, wygładza wszelkie nierówności, tworząc idealnie gładką powierzchnię. Przeznaczony jest do przedłużania paznokci do 5 mm, do czego wykorzystujemy szablon, nadając płytce odpowiedniego kształtu i długości.

Delikatny mleczny róż Premium Gel Liquid Didier Lab Milky Pink

Premium Gel Liquid Didier Lab Milky Pink to subtelny, kobiecy kolor, który pięknie prezentuje się w codziennych, ponadczasowych stylizacjach. Jego delikatne różowe zabarwienie nadaje całości dziewczęcego charakteru, podkreśla piękno jasnej karnacji oraz potęguje efekt pożądanej naturalności. Wspaniale prezentuje się we french manicure, a także w połączeniu z dyskretnymi połyskującymi pyłkami i zdobieniami. Możemy go również wykorzystać do manicure baby boomer, a także potraktować jako bazę dla bardziej wyrazistej stylizacji. Najlepiej wygląda na krótkich, mocno opiłowanych paznokciach, w ich naturalnym kształcie.

Sposób użycia Premium Gel Liquid Didier Lab Milky Pink

  1. Przygotuj płytkę paznokcia, wyrównaj jej powierzchnię oraz opiłuj ją. Pozbądź się też narośniętych na paznokieć skórek.
  2. Wybierz formę do przedłużania paznokci i nałóż ją na paznokieć.
  3. Zaaplikuj bazę, np. Rubber od Didier Lab i utwardź ją w lampie.
  4. Nałóż Premium Gel Liquid Didier Lab Milky Pink, nadając paznokciom pożądanego kształtu.
  5. Utwardź żel w lampie przez ok. 30-60 sekund w lampie LED i 120 w UV.
  6. Zdejmij formę i gotowe!