Paint gel

Precyzyjne zdobienie, efektowna stylizacja, trwały manicure, który jest niczym dzieło sztuki nowoczesnej, klasycznej lub awangardowej. Paint gel to produkt przeznaczony do wykonywania zdobień na paznokciach.

Zobacz więcej...

Wyróżnia się gęstą konsystencją, która zapobiega jego spływaniu, zachowuje stabilność od momentu bezpośredniego kontaktu z płytką. Wyróżnia się ponadto bardzo dobrym kryciem, dzięki czemu nie ma konieczności aplikacji drugiej warstwy, co jest kluczowe dla dokładności zdobienia. Paint gel nie pozostawia na płytce warstwy dyspersyjnej, przez co nie wymaga użycia cleanera. To przyczynia się do krótszego czasu stylizacji bez utraty jakości wykonania. Paint gel jest dostępny w kolorze czystej bieli i głębokiej czerni. To ponadczasowa klasyka, która idealnie komponuje się zarówno z delikatnymi pastelami, jak również wyrazistymi i mocnymi czerwieniami oraz rzucającymi się w oczy neonami.

Ornamenty i idealnie równe linie z paint gel

Wykonywanie zdobień wymaga precyzji, dokładności, ale też cierpliwości, praktyki i oczywiście dobrego, o właściwym przeznaczeniu kosmetyku. Paint gel ma gęstszą konsystencję, niż inne produkty przeznaczone do stylizacji paznokci. Ma to zapewnić mu stabilność i uniknąć efektu spływania i rozmazywania. Ponadto wyróżnia się silną pigmentacją i bardzo dobrym kryciem, aby pożądany kolor został osiągnięty już przy jednej warstwie. Brak warstwy dyspersyjnej sprawia, że zabieg kończymy już po utwardzeniu żelu w lampie, bez konieczności dodatkowego przemywania płytki paznokcia cleanerem.

Paint gel wykorzystasz do stworzenia efektownych ornamentów, idealnie prostych i cienkich linii, a także florystycznych motywów, które już od dłuższego czasu są w czołówce gorących trendów stylizacji paznokci. Świetnie sprawdza się ponadto przy pracy z folią transferową.

Minimalistyczne wzory na topie

Stylistki paznokci muszą być na bieżąco z trendami, które zmieniają się z każdym kolejnym sezonem. Aktualnie oprócz florystycznych i botanicznych motywów wykonuje się na paznokciach proste geometryczne wzory. Wymagają one precyzji, ponieważ linie muszą być idealnie równe. Modne są ponadto graficzne, kontrastowe kompozycje, łączące m.in. czerń z kolorem żółtym i granat z bielą.

Paint gel obudzi w Tobie artystyczną duszę!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2