Oliwka do skórek

Pięknie pachnie i nadaje dłoniom aksamitnej gładkości, jednak to nie jest podstawowa funkcja oliwki do skórek, której używają profesjonalne stylistki paznokci.

Zobacz więcej...

Jest to produkt, który ma wzmocnić płytkę paznokcia i zregenerować skórki, odżywić je i tym samym uzupełnić ewentualne braki w witaminach. Nie wszystkie kobiety mogą pochwalić się mocnymi i odpornymi na uszkodzenia paznokciami. Niektóre mają problemy z ich kruchością i nadmierną łamliwością. Oliwka do skórek może pomóc w przywróceniu im właściwej kondycji. Oliwkę do skórek aplikujemy na sam koniec zabiegu, jest to pewnego rodzaju „wisienka na torcie” i bardzo przyjemny moment, szczególnie jeżeli poczujemy nasz ulubiony zapach, jak np. energetyczna pomarańcza czy słodka wiśnia.

Jak działa oliwka do skórek?

Jest to produkt, który aplikujemy bezpośrednio na skórki, czyli obszar wokół paznokci. Następnie jednak wmasowujemy go w płytkę paznokci. Jego zadaniem jest wzmocnienie i regeneracja zarówno skórek, jak również paznokci. Dzięki olejowaniu stają się one mocniejsze, odporniejsze na uszkodzenia, lepiej nawilżone, a także bardziej elastyczne. Oliwka do skórek jest też używana podczas zabiegów, które nie obejmują stylizacji paznokci. Wtedy aplikujemy ją bezpośrednio na płytkę w celu dostarczenia do jej głębszych warstw witamin, a także jej rozjaśnienia i przywrócenia jednolitego koloru.

Witaminowy detoks

Oliwka do skórek powinna mieć w składzie witaminy, które mają szczególny wpływ na kondycję skóry i paznokci. Wśród nich jest witamina A, która przyśpiesza proces regeneracji naskórka, a także pomaga z zwalczaniu przebarwień. Tworzy niezwykle zgrany duet z witaminą E, nazywaną witaminą młodości. Ma właściwości nawilżające i regenerujące. Ten witaminowy zestaw został zamknięty w naszych oliwkach do skórek. Dzięki temu nie tylko nadają skórze miękkości, ale też przyczyniają się do odbudowy skórek i paznokci.

Pozostaw po sobie same przyjemne wspomnienia! Użyj oliwki o zapachu pomarańczy, aby wprowadzić klientkę w bardziej egzotyczny klimat. To idealna opcja na lato. Wiśnia to podróż po rajskim ogrodzie, gdzie trudno się oprzeć słodkości czerwonych owoców. Co więc wybierasz? Orzeźwienie i egzotyczne podróże czy słodycz i polskie lato?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8