Dehydrator

Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy i żelowy składa się z kilku etapów, wśród których są te podstawowe, niemożliwe do zastąpienia przez żadne inne. Należy do nich odtłuszczanie naturalnej płytki paznokcia.

Zobacz więcej...

Przeznaczony jest do tego dehydrator, czyli specjalny płyn o rzadkiej konsystencji, który łatwo i szybko się aplikuje. Na płytce paznokcia znajdują się oleje, które tworzą naturalną warstwę ochronną. Ich wytwarzanie jest naturalnym procesem, dotyczącym każdego z nas. Tłusta warstwa wpływa jednak negatywnie na przyczepność żelu i lakieru hybrydowego, co z kolei przekłada się na trwałość stylizacji. Dehydrator pomaga w jej usunięciu i tym samym zwiększa przyczepność zarówno żelu, jak też lakieru hybrydowego i akrylu. Powierzchnia płytki staje się matowa i gładka. Jest to podstawowy etap przygotowania płytki do aplikacji kolejnych produktów.

Jak prawidłowo stosować dehydrator?

Przede wszystkim należy to robić po opracowaniu płytki i nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu. Dehydrator aplikujemy na bezpyłowy wacik, aby uniknąć jego pozostałości na płytce paznokcia. Tak nasączonym wacikiem przecieramy płytkę wszystkich paznokci, usuwając w ten sposób z nich tłustą warstwę. Dehydrator jest produktem bardzo wydajnym, nie potrzebujemy jego dużej ilości, aby spełnił swoje zadanie. Nakładamy cienką warstwę i czekamy około minuty na odparowanie. Dopiero po tym czasie możemy przejść do aplikacji bazy, żelu, lakieru hybrydowego i innych produktów do stylizacji.

Nie tylko właściwości odtłuszczające

Dehydrator ma za zadanie przede wszystkim usunąć tłustą warstwę z płytki paznokcia. W naszym sklepie dostępny jest odtłuszczacz, który wykazuje się również właściwościami antybakteryjnymi i dezynfekującymi. Dzięki temu zabezpieczamy płytkę przed bakteriami, które mogą ją uszkadzać, a także odkażamy ją i pozbywamy się z niej drobnoustrojów. Dehydrator ma więc znaczenie również dla higieny zabiegu.

Zadbaj o przyczepność lakieru i żelu! Twórz stylizacje trwałe, zachwycające nie tylko oryginalnością, ale również estetyką wykonania.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.