fbpx

Didier Lab – Sklep kosmetyczny Poznań

Sklep stacjonarny:
Art & Beauty
Nowowiejskiego 59/4 61-734 Poznań
Kontakt:
+48 515 901 919Didier Lab – francuska elegancja z nowoczesnym akcentem

   Tam, gdzie życie toczy się wokół Wieży Eiffla, Pola Elizejskie emanują pozytywną energią wielokulturowego społeczeństwa, tam, gdzie moda jest wszechobecna na ulicach nie tylko podczas Paris Fashion Week, ale na co dzień, w okolicy Avenue Montaigne, ozdobionej szyldami m.in. Chanel, Louisa Vuitton i Valentino. Właśnie tam, w magicznym Paryżu, gdzie miłość ma wiele znaczeń, powstała marka Didier Lab. Mająca korzenie w jednej ze stolic mody, została stworzona z pragnienia uczynienia z paznokci ważnego elementu codziennej stylizacji. Traktowane jak torebka, okulary czy naszyjnik, podkreślają charakter i temperament kobiety.

   Didier oznacza pożądanie, ogromne pragnienie odkrywania tego, co nowe, jeszcze bliżej wielu nieznane. Marka Didier Lab charakteryzuje się odwagą w tworzeniu. Specjalizuje się w produkcji lakierów hybrydowych, odzwierciedlających współczesne nawyki kobiet, ale będących jednym z elementów ich identyfikacji wizualnej. Potwierdza to zarówno formuła lakierów, jak też ich wygląd. Opakowania wpisują się w aktualne trendy miejskiego życia kobiety nowoczesnej, spragnionej wrażeń i przygód, żyjącej w zawrotnie szybkim tempie, ale mającej czas na dopieszczenie swojego wizerunku w najmniejszym detalu.

Marka Didier zaprojektowane z mistrzowską kreatywnością

   Francuski szyk i paryska nonszalancja zobowiązują do utrzymania wysokich modowych standardów, nie tylko w obszarze składu i formuły produktów. To zupełnie nowa odsłona sklepu kosmetycznego, koncentrująca się tak samo na prezentacji każdego z elementów asortymentu, jak też na ich wysokiej jakości. To niezwykłe połączenie ponadczasowej klasyki i nowoczesnej interpretacji, nawiązującej do miejskiego stylu życia. Sklep Didier jest źródłem inspiracji dla stylistek, ale również bogatą paletą możliwości urealnienia swoich modowych wizji dla współczesnych kobiet. Lakiery hybrydowe Didier Lab pojawiają się w sezonowych modowych odsłonach, zaskakują unikalnymi odcieniami, wytyczają nową ścieżkę trendów w stylizacji paznokci. To nowa marka ze świeżym spojrzeniem na modę, interpretująca ją jako kolaż idealnie pasujących do siebie i nawzajem się uzupełniających detali.

Salon Didier wyrażający pasję do francuskiego szyku

Didier Lab. Celebrujemy modowe rytuały w stylizacji paznokci

   Detale decydują o całości, a swój wizerunek kreujemy starannie dopasowanymi modowymi elementami. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów do stylizacji paznokci Didier Lab, wyznaczając ten sam współczesny miejski styl z klasycznym akcentem. Wszystkie produkty są dostępne w sklepie online, a także w naszym sklepie stacjonarnym.

Marka Didier Lab – świeże spojrzenie na współczesną stylizację paznokci

    Didier Lab to marka o francuskich korzeniach. Wywodzi się z paryskiej stolicy mody, jest więc przesiąknięta odważną nonszalancją i ponadczasową elegancją. Traktuje paznokcie jako ważny element stylizacji, podobny do stylowej kopertówki na złotym łańcuszku czy dużych, przyciemnionych okularów z połyskującymi cyrkoniami. Lakiery hybrydowe Didier mają w sobie szyk gustownej paryżanki. Zamknięte zostały w czarnym matowym opakowaniu o prostej i minimalistycznej formie.

   Według paryskich projektantów moda ma nie tylko uzewnętrzniać charakter i temperament, ale też tworzyć stylizacje wygodne, które nie stawiają ograniczeń w zawrotnym pędzie miejskiego życia. Produkty Didier Lab nie tylko pięknie prezentują się na półce, a potem na paznokciach, ale też cechują się trwałością i odpornością na odpryskiwanie i utratę koloru. Ofertę Didier uzupełniają akcesoria do stylizacji paznokci, primery, oliwki do skórek, topy, bazy i kremy do rąk i stóp.

Didier Lab w kilku pięknych odsłonach

   W Didier drzemie temperament współczesnej kobiety, czasem stanowczej i stonowanej, mocno stąpającej po ziemi, innym razem szalonej, pozwalającej sobie na dziecięcą beztroskę, a niekiedy też delikatnej i subtelnej, potrzebującej silnego męskiego ramienia. Taka jest marka Didier Lab, która proponuje m.in. system hybrydowy 2w1, łączący cechy żelu i lakieru hybrydowego. Inną propozycją jest lakier hybrydowy 3w1, który aplikujemy bez użycia bazy i topu. Ponadto w naszej hurtowni kosmetycznej dostępne są bazy i topy w kilku wariantach, żele budujące i kamuflujące, primery kwasowe i bezkwasowe, oliwki do skórek oraz pilniki. Kompleksowo o skórę dłoni i stóp zadbasz, wybierając kremy do rąk i stóp oraz balsamy nawilżająco-odżywcze. Didier traktuje stylizację i pielęgnację paznokci w kontekście modowego rytuału, przebiegającego w kilku krokach, z których każdy jest tak samo ważny dla efektu końcowego. Ma to zapewnić kobiecie urzeczywistnienie jej wyobrażeń o swojej własnej wyjątkowości.

Didier urzeka swoją autentycznością i unikalną interpretacją współczesnej mody. Zachwyca francuskim temperamentem, który jest nieco tajemniczy i intrygujący. To marka przyciągająca uwagę niecodziennym poczuciem estetyki i ciekawym podejściem do stylizacji i designu.

Twój koszyk