Liquid żel

Aplikujesz jak lakier, przedłużasz jak żelem…liquid żel to innowacyjny sposób na przedłużanie paznokci szybciej, precyzyjniej i z samopoziomującym efektem. Jest to alternatywa dla żeli zamkniętych w pudełeczku.

Zobacz więcej...

Liquid żel jest w takim samym opakowaniu jak zwykły lakier do paznokci, posiada pędzelek, którym nakładamy go na płytkę i formę. Jest to propozycja zarówno dla początkujących stylistek, które dopiero zaczynają pracę z żelem, jak też doświadczonych manicurzystek, chcących maksymalnie skrócić czas stylizacji bez utraty pożądanego efektu. Konsystencja żelu sprzyja precyzyjnemu nakładaniu, nie spływa na skórki i bardzo dobrze przylega do płytki. Tekstura jest bardzo podobna do tej, którą charakteryzuje się budująca baza hybrydowa.

Liquid żel dla idealnie gładkiej i równej płytki

Aplikacja żelu i przedłużanie paznokci wymaga precyzji. Początkowo zabieg może trwać dłużej, co wynika z trudności dotyczących równomiernego rozprowadzania żelu i przedłużania paznokci z uwzględnieniem ich naturalnego kształtu. Liguid żel nie tylko ma gęstą konsystencję i nie spływa z płytki paznokcia, ale również ma właściwości samopoziomujące. Dzięki temu wyrównuje wszelkie mankamenty i niedoskonałości, tworząc idealnie gładką powierzchnię. Można go wykorzystać do przedłużania paznokci do 5 mm. Liquid żel występuje w kilku kolorach, jest to neutralna mleczna biel, subtelny róż oraz delikatniejszy, bardziej pudrowy odcień różu.

Sposób użycia liquid żelu

Jest to żel dwufazowy, co oznacza, że przed jego nałożeniem aplikujemy dodatkowo bazę pod żele lub bazę pod lakier hybrydowy. Szczególnie polecamy bazę kauczukową Rubber, która wspaniale utwardza paznokcie oraz wypełnia wszelkie nierówności. A jak przedłużyć paznokcie z wykorzystaniem liquid żelu?

Wybieramy i nakładamy szablon, który posłuży nam do wyznaczenia i nadania długości paznokciom. Następnie aplikujemy bazę np. Rubber od Didier Lab, po czym rozprowadzamy równomiernie liquid żel. Oczywiście każdą warstwę utwardzamy pod lampą UV. Pozostaje tylko usunąć szablon i możemy podziwiać spektakularny efekt.

Przedłużanie paznokci może trwać krócej, być dokładniejsze, z uwzględnieniem wyrównania wszelkich niedoskonałości. W ten sposób przedłużasz paznokcie z liquid żelem!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5