Unikalne cechy kauczukowych lakierów polybase

Wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu zapewniają trwałość stylizacji. W przeciwieństwie od zwykłej bazy lakiery polybase pracują z naturalną płytką. Oznacza to wzmożoną ochronę przed uszkodzeniem paznokcia na skutek uderzenia. Paznokieć ulega jedynie delikatnemu wygięciu, jest bardziej elastyczny, niż przy klasycznym manicure hybrydowym.

Zobacz więcej...

Stylistyki doceniają też gęstą konsystencję lakierów, którą porównać można do bazy nadbudowującej paznokieć. Dzięki temu precyzyjniej rozprowadzamy je na płytce paznokcia. Bazy kauczukowe cechują się właściwościami samopoziomującymi, wyrównują wszelkie nierówności bez konieczności nakładania większej ilości produktu. Lakiery polybase pozwalają skrócić czas wykonania manicure nawet o połowę, dzięki temu, że łączą bazę z kolorem. Z ich wykorzystaniem przeprowadzisz również rekonstrukcję paznokcia i nadasz mu pożądany kształt. Możesz przedłużyć jego płytkę do 5 mm.

Jak używać lakierów kauczukowych?

Stosujemy je tylko w połączeniu z primerem Extra Bond z witaminami. Formuły obu produktów zostały tak stworzone, aby nawzajem się uzupełniały i ze sobą łączyły. Dzięki temu podczas utwardzania lakieru w lampie powstaje trwała i odporna na uszkodzenia warstwa. Na lakier aplikujemy Top Coat, który utrwala efekt i wydłuża jego trwałość.

Wyświetlanie 1–12 z 36 wyników