PROMOCJA
-25%

Polybase Didier Lab, Neon Magenta, 10ml

29.99 39.99

Na stanie

10% rabatu10% rabatu przy zakupie powyżej 500 zł

darmowa dostawaDarmowa dostawa od 150 zł

Specjalne zniżki dla stałych klientów!

„bezpieczeństwo”Bezpieczny zakup 14 dni na zwrot

SKU: lakier-polybase-didier-lab-neon-magenta-10ml Kategorie: , , ,

Opis

Polybase Didier Lab, Neon Magenta, 10ml

Kauczukowy lakier Polybase Didier Lab Neon Magenta łączy w sobie właściwości lakieru hybrydowego, bazy i żelu, dzięki czemu zarówno wzmacnia paznokcie, jak też nadaje im odpowiedniego koloru. Polybase Didier Lab świetnie sprawdza się również do przedłużania płytki do 5 mm. Wyróżniającą go cechą jest doskonała ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, złamaniem i pęknięciem. Kauczukowy lakier pracuje razem z płytką, przez co delikatnie się wygina na skutek uderzenia, zapobiegając złamaniu paznokcia. Polybase Didier Lab Neon Magenta wyróżnia się też elastycznością, a także doskonałym przyleganiem do płytki paznokcia.

Mocne, trwałe i gładkie paznokcie z Polybase Didier Lab Neon Magenta

Polybase Didier Lab Neon Magenta powstał na bazie zaawansowanego związku, który jest odpowiedzialny za utwardzanie polimerów. Dzięki niemu lakier wyróżnia się bardzo dobrą przyczepnością, tworząc trwałe połączenie z płytką paznokcia. Lakier kauczukowy ma ponadto właściwości samopoziomujące, przez co wygładza wszelkie nierówności. Sprzyja to nie tylko lepszemu efektowi wizualnemu, ale też wspiera przyleganie lakieru do powierzchni paznokcia. Polybase Didier Lab Neon Magenta to również gęsta konsystencja, sprzyjająca precyzji aplikacji i zapobiegająca rozlewaniu się lakieru na skórki. Lakier kauczukowy znalazł swoje zastosowanie także w kształtowaniu paznokcia, umożliwia nawet przywracanie jego prawidłowej architektury. Świetnie sprawdza się w przypadku słabych paznokci, wykazujących się skłonnością do częstego łamania. Polybase Didier Lab Neon Magenta pracuje wraz z płytką, jest elastyczny, przez co też odporny na uszkodzenia. Łącząc właściwości i funkcje lakieru hybrydowego, żelu i bazy, skraca czas manicure nawet o połowę.

Szlachetny róż z neonowym wykończeniem Polybase Didier Lab Neon Magenta

Pełna sprzeczności Neon Magenta. Szlachetna i elegancka barwa, której nie można odmówić wytwornego szyku została ujarzmiona przez zwariowany, pełen szalonej energii neon. Powstał kolor jest wyjątkowy, łączy czar i grację z wariactwem i pozytywnym obłędem. Magenta w wersji neonowej nabiera zupełnie innego charakteru, traci nieco swój czarujący rumieniec, a zyskuje żywy obłęd. Wspaniała baza do wyrazistych stylizacji zarówno w wersji jednolitej, jak też ze zdobieniami. Połączymy ją też z delikatniejszą miętą, a nawet z czystą bielą, przy której wygląda na jeszcze intensywniejszą i żywszą barwę. Dobrze odnajduje się w otoczeniu żółtego i pomarańczy, polubiła się też z szarością, odkrywając przy niej swoje bardziej stylowej oblicze.

Sposób użycia Polybase Didier Lab Neon Magenta

  1. Przygotuj płytkę paznokcia. Wygładź ją i nadaj odpowiedniego kształtu, pozbądź się również skórek.
  2. Z wykorzystaniem Didier Lab Dehydrator usuń nadmiar tłuszczu.
  3. Zaaplikuj primer lub bond od Didier Lab.
  4. Nałóż warstwę Polybase Didier Lab Neon Magenta tak samo, jak nakładasz lakier hybrydowy. Zaleca się zaaplikowanie dwóch cieńszych warstw zamiast jednej grubszej.
  5. Utwardź lakier kauczukowy w lampie LED lub UV.
  6. Wykończ manicure topem i utwardź go w lampie.