Polybase Didier Lab, Milky Pink, 10ml

39.99

Brak w magazynie

Dołącz do listy oczekujących, aby otrzymać wiadomość e-mail, gdy produkt będzie dostępny

SKU: lakier-kauczukowy-polybase-didier-lab-milky-pink-10ml Kategorie: , ,

Opis

Polybase Didier Lab, Milky Pink, 10ml

Kauczukowy lakier Polybase Didier Lab Milky Pink łączy w sobie właściwości lakieru hybrydowego, bazy i żelu, dzięki czemu zarówno wzmacnia paznokcie, jak też nadaje im odpowiedniego koloru. Polybase Didier Lab świetnie sprawdza się również do przedłużania płytki do 5 mm. Wyróżniającą go cechą jest doskonała ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, złamaniem i pęknięciem. Kauczukowy lakier pracuje razem z płytką, przez co delikatnie się wygina na skutek uderzenia, zapobiegając złamaniu paznokcia. Polybase Didier Lab Milky Pink wyróżnia się też elastycznością, a także doskonałym przyleganiem do płytki paznokcia.

Mocne, trwałe i gładkie paznokcie z Polybase Didier Lab Milky Pink

Polybase Didier Lab Milky Pink powstał na bazie zaawansowanego związku, który jest odpowiedzialny za utwardzanie polimerów. Dzięki niemu lakier wyróżnia się bardzo dobrą przyczepnością, tworząc trwałe połączenie z płytką paznokcia. Lakier kauczukowy ma ponadto właściwości samopoziomujące, przez co wygładza wszelkie nierówności. Sprzyja to nie tylko lepszemu efektowi wizualnemu, ale też wspiera przyleganie lakieru do powierzchni paznokcia. Polybase Didier Lab Milky Pink to również gęsta konsystencja, sprzyjająca precyzji aplikacji i zapobiegająca rozlewaniu się lakieru na skórki. Lakier kauczukowy znalazł swoje zastosowanie także w kształtowaniu paznokcia, umożliwia nawet przywracanie jego prawidłowej architektury. Świetnie sprawdza się w przypadku słabych paznokci, wykazujących się skłonnością do częstego łamania. Polybase Didier Lab Milky Pink pracuje wraz z płytką, jest elastyczny, przez co też odporny na uszkodzenia. Łącząc właściwości i funkcje lakieru hybrydowego, żelu i bazy, skraca czas manicure nawet o połowę.

Mleczny french Polybase Didier Lab Milky Pink

Delikatne muśnięcie pędzla na paznokciach, jasny róż o mlecznym zabarwieniu pięknie prezentuje się w najbardziej stonowanych i subtelnych stylizacjach. Niezawodny podczas french manicure, który swoim ponadczasowym pięknem zachwyca już od wielu długich sezonów. Polybase Didier Lab Milky Pink wspaniale prezentuje się też jako tło dla złotych i srebrnych zdobień. Wykorzystaj go to stworzenia pełnej blasku i jednocześnie stonowanej dekoracji na paznokciach. Idealny do ślubnych propozycji zarówno tych klasycznych, jak french czy babyboomer, jak też odważniejszych i zdecydowanie bardziej fantazyjnych z dodatkiem koloru.

Sposób użycia Polybase Didier Lab Milky Pink

  1. Przygotuj płytkę paznokcia. Wygładź ją i nadaj odpowiedniego kształtu, pozbądź się również skórek.
  2. Z wykorzystaniem Didier Lab Dehydrator usuń nadmiar tłuszczu.
  3. Zaaplikuj primer lub bond od Didier Lab.
  4. Nałóż warstwę Polybase Didier Lab Milky Pink tak samo, jak nakładasz lakier hybrydowy. Zaleca się zaaplikowanie dwóch cieńszych warstw zamiast jednej grubszej.
  5. Utwardź lakier kauczukowy w lampie LED lub UV.
  6. Wykończ manicure topem i utwardź go w lampie.