Polybase Didier Lab, Dark magenta, 10ml

39.99

Na stanie

10% rabatu10% rabatu przy zakupie powyżej 500 zł

darmowa dostawaDarmowa dostawa od 150 zł

Specjalne zniżki dla stałych klientów!

„bezpieczeństwo”Bezpieczny zakup 14 dni na zwrot

SKU: lakier-kauczukowy-polybase-didier-lab-dark-magenta-10ml Kategorie: , , ,

Opis

Polybase Didier Lab, Dark Magenta, 10ml

Kauczukowy lakier Polybase Didier Lab Dark Magenta łączy w sobie właściwości lakieru hybrydowego, bazy i żelu, dzięki czemu zarówno wzmacnia paznokcie, jak też nadaje im odpowiedniego koloru. Polybase Didier Lab świetnie sprawdza się również do przedłużania płytki do 5 mm. Wyróżniającą go cechą jest doskonała ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, złamaniem i pęknięciem. Kauczukowy lakier pracuje razem z płytką, przez co delikatnie się wygina na skutek uderzenia, zapobiegając złamaniu paznokcia. Polybase Didier Lab Dark Magenta wyróżnia się też elastycznością, a także doskonałym przyleganiem do płytki paznokcia.

Mocne, trwałe i gładkie paznokcie z Polybase Didier Lab Dark Magenta

Polybase Didier Lab Dark Magenta powstał na bazie zaawansowanego związku, który jest odpowiedzialny za utwardzanie polimerów. Dzięki niemu lakier wyróżnia się bardzo dobrą przyczepnością, tworząc trwałe połączenie z płytką paznokcia. Lakier kauczukowy ma ponadto właściwości samopoziomujące, przez co wygładza wszelkie nierówności. Sprzyja to nie tylko lepszemu efektowi wizualnemu, ale też wspiera przyleganie lakieru do powierzchni paznokcia. Polybase Didier Lab Dark Magenta to również gęsta konsystencja, sprzyjająca precyzji aplikacji i zapobiegająca rozlewaniu się lakieru na skórki. Lakier kauczukowy znalazł swoje zastosowanie także w kształtowaniu paznokcia, umożliwia nawet przywracanie jego prawidłowej architektury. Świetnie sprawdza się w przypadku słabych paznokci, wykazujących się skłonnością do częstego łamania. Polybase Didier Lab Dark Magenta pracuje wraz z płytką, jest elastyczny, przez co też odporny na uszkodzenia. Łącząc właściwości i funkcje lakieru hybrydowego, żelu i bazy, skraca czas manicure nawet o połowę.

Tylko pozytywne wibracje z Polybase Didier Lab Dark Magenta

Czerwień z dodatkiem niebieskiego…tak powstaje energetyczna magenta, czyli głęboki odcień fioletu, który skradł serca kobiet, gustujących w szlachetnych dodatkach i wyrazistych stylizacjach. To jeden z najmodniejszych kolorów ostatnich sezonów, który odważnie pojawiał się na światowych wybiegach. Dark Magenta to wibrujący odcień, odważna propozycja na paznokcie z okazji przywitania wiosny czy też w celu uzupełnienia energii przy ospałej jesieni. Polybase Didier Lab Dark Magenta idealnie komponuje się ze stylizacjami w stonowanej kolorystyce, gdzie pierwszoplanową rolę odgrywają dodatki. Lubi się z błękitem i granatem, a właściwie świetnie odnajduje się w całej szerokiej niebieskiej palecie barw. Odważne kobiety, które nie boją się ciekawych połączeń kolorystycznych, mogą zdecydować się na zestawienie ciemnego fioletu z intensywną żółcią.

Sposób użycia Polybase Didier Lab Dark Magenta

  1. Przygotuj płytkę paznokcia. Wygładź ją i nadaj odpowiedniego kształtu, pozbądź się również skórek.
  2. Z wykorzystaniem Didier Lab Dehydrator usuń nadmiar tłuszczu.
  3. Zaaplikuj primer lub bond od Didier Lab.
  4. Nałóż warstwę Polybase Didier Lab Dark Magenta tak samo, jak nakładasz lakier hybrydowy. Zaleca się zaaplikowanie dwóch cieńszych warstw zamiast jednej grubszej.
  5. Utwardź lakier kauczukowy w lampie LED lub UV.
  6. Wykończ manicure topem i utwardź go w lampie.