Lakier hybrydowy Didier Lab, Cat eye, N°31

32.99

Brak w magazynie

Dołącz do listy oczekujących, aby otrzymać wiadomość e-mail, gdy produkt będzie dostępny

SKU: lakier-hybrydowy-didier-lab-cat-eye-no31 Kategorie: , , , ,

Opis

Trójwymiarowe zdobienia na paznokciach, spektakularne stylizacje przyciągające wzrok jak magnes, czyli po prostu lakiery hybrydowe Didier Lab Cat Eye. Efekt kociego oka od wielu sezonów zajmuje wysoką pozycję wśród najbardziej pożądanych zdobień paznokci.

Hipnotyzuje niczym głębokie spojrzenie kota i jednocześnie wzbudza respekt, pokazując dyskretnie pazura. Lakiery hybrydowe Didier Lab Cat Eye to kolekcja, przy pomocy której stworzysz spektakularne smugi, przypominające do złudzenia czarujące spojrzenie kota. Elegancja połączona z drapieżnością, głębia koloru z niesamowitym przejściem i cieniowaniem, które uzyskasz przy pomocy nie tylko specjalnego lakieru, ale też „magicznego” magnesu.

Drapieżne lakiery hybrydowe Didier Lab Cat Eye

W ofercie dostępna jest szeroka paleta barw, którym z pewnością nie brakuje mocnego charakteru. Jest wśród nich metaliczna szarość, przechodząca efektownie w czerń, ale też srebrny połysk. Fanki delikatności i romantycznych stylizacji zachwycą się subtelnym cukierkowym różem, z kolei największe miłośniczki kociego spojrzenia, nie przejdą obojętnie obok oliwkowej zieleni. Lakiery hybrydowe Didier Lab Cat Eye bogate są w tysiące mieniących się miniaturowych opiłków metalu. Przyciągają spojrzenie jak magnes, efektownie błyszcząc w różnych odcieniach. Intensywny koloryt obudzi w każdej kobiecie koci temperament, który jest mieszanką łagodności i ciepła z drapieżnością i pewnością siebie. Każda z nas ma to w sobie!

Sekrety kociego oka

Lakiery hybrydowe Didier Lab Cat Eye to nie tylko piękno kociego spojrzenia, ale również trwałość i idealne krycie. Jak wykonać manicure, na widok którego mrrrruczymy z wrażenia?

Przed aplikacją lakieru przygotowujemy płytkę paznokcia. Nadajemy jej odpowiedni kształt i wygładzamy. Usuwamy też skórki, aby całość prezentowała się estetycznie oraz odtłuszczamy płytkę. Aplikujemy następnie bazę, która utwardza paznokcie, po czym nakładamy wybrany kolor lakieru hybrydowego Didier Lab Cat Eye. Przykładamy specjalny magnes do płytki, najlepiej pionowo, możliwie jak najbliżej płytki, ale bez jej dotykania. Po kilku sekundach podnieś magnes pionowym ruchem. Całość utwardzamy w lampie i nakładamy top.

Kocia stylizacja poleca się na co specjalne okazje, na co dzień i na poprawę nastroju!