Kwasowy primer BOND Didier Lab, 15 ml

22.99

Na stanie

10% rabatu10% rabatu przy zakupie powyżej 500 zł

darmowa dostawaDarmowa dostawa od 150 zł

Specjalne zniżki dla stałych klientów!

„bezpieczeństwo”Bezpieczny zakup 14 dni na zwrot

SKU: kwasowy-primer-didier-lab-15-ml Kategorie: ,

Opis

Primer kwasowy

Od przygotowania płytki paznokcia zależy przyczepność lakieru hybrydowe, żelowego i akrylowego. Już na początku wypracowujesz w znaczącym stopniu efekt końcowy. Przeznaczony jest do tego primer, czyli preparat, przy pomocy którego przygotowujesz naturalną płytkę paznokcia do aplikacji żelu, lakieru hybrydowego i akrylowego. Primer kwasowy jest jednym z dwóch podstawowych rodzajów primerów.

Charakteryzuje się zwiększoną skutecznością działania, zapewniając jeszcze lepszą przyczepność manicure do płytki paznokcia. Jest to zmieniona wersja primera bezkwasowego Didier Lab, przeznaczona do szczególnie trudnej płytki, do której lakier przylega zdecydowanie słabiej. Wymaga więc wzmocnionej przyczepności dla trwałości stylizacji. Primer kwasowy Didier Lab to aż dwa razy większa skuteczność i lepsza odporność na zapowietrzenie.
Idealnie przylegająca stylizacja z primerem kwasowym.

Primer kwasowy pomaga w przygotowaniu płytki paznokcia do aplikacji żelu, hybrydy lub akrylu. Jego działanie skoncentrowane jest na zmianie pH płytki w celu zwiększenia przyczepności i utrwalenia gotowej stylizacji. Im większa jest przyczepność lakieru, tym dłuższa trwałość manicure. Primer kwasowy jest szczególnie polecamy do manicure żelowego i akrylowego. W przypadku hybryd bardzo często stosuje się primer bezkwasowy. Zatem wybór odpowiedniego produktu zależy od metody stylizacji. Użycie primera minimalizuje ponadto ryzyko zapowietrzenia, które nie tylko wpływa negatywnie na estetykę paznokci, ale również na ich kondycję. W miejscu, w którym doszło do odspojenia się całej warstwy manicure, gromadzą się zanieczyszczenia – brud i kurz. Są to idealne warunki do namnażania się grzybów i rozwoju grzybicy.

Dla zdrowia i estetyki paznokcia

Prezentujemy primer kwasowy o właściwościach, zwiększających przyczepność lakieru do płytki paznokcia. Zapobiega zapowietrzaniu się produktu oraz wykazuje działanie przeciwgrzybiczne. Primer kwasowy Dider Lab oddziałuje na płytkę wielokierunkowo – przygotowuje ją do aplikacji właściwych produktów, a także chroni ją przed namnażaniem się grzybów, co przyczynia się do zachowania zdrowej płytki w dobrej kondycji.
Produkt, w którym masz sojusznika. Zapewnij sobie trwałość stylizacji poprzez perfekcyjną przyczepność lakieru.