Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych – natural, 10 ml

49.99

Na stanie

10% rabatu10% rabatu przy zakupie powyżej 500 zł

darmowa dostawaDarmowa dostawa od 150 zł

Specjalne zniżki dla stałych klientów!

„bezpieczeństwo”Bezpieczny zakup 14 dni na zwrot

SKU: kauczukowa-baza-do-lakierow-hybrydowych-natural-10-ml Kategorie: ,

Opis

Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych – natural 10 ml

Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych natural to unikalne właściwości bazy połączone z delikatnym kolorem, dzięki czemu możesz ją potraktować jako produkt 2w1. Kauczukowa formuła wyróżnia się gęstością, dzięki czemu łatwiej i szybciej się ją aplikuje, nie spływa na skórki i dobrze przylega do płytki. Sprawdza się jako warstwa utwardzająca i jednocześnie uelastyczniająca stylizację. Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych natural wykazuje się zdolnością do pracy z paznokciem. Przy uderzeniu delikatnie paznokieć się wygina, przez co jest odporniejszy na uszkodzenia mechaniczne. Całość pozostaje trwała i w nienaruszonym stanie przez dłuższy czas.

Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych natural do wyjątkowo problematycznych paznokci

Nie zawsze chcą z nami współpracować. Nie wszystkie paznokcie dobrze poddają się stylizacji. Nie zawsze potrafimy poradzić sobie z ich łamliwością i kruchością. Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych natural bardzo dobrze radzi sobie z osłabionymi i skłonnymi do uszkodzeń paznokciami. Nadaje im unikalnych właściwości, dzięki którym są jednocześnie twarde i elastyczne, nie łamią się, ponieważ baza pracuje razem z paznokciem. Sprawdza się również przy przedłużaniu oraz rekonstrukcji paznokci, naprawiając tym samym nieestetyczne uszkodzenia. Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych natural to doskonały wybór dla początkujących stylistek, ponieważ łatwo się ją aplikuje ze względu na brak efektu spływania na skórki. Pozostaje na swoim miejscu jeszcze przed utrwaleniem w lampie. Efekt końcowy utrzymuje się do 4 tygodni!

Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych natural, czyli prosty minimalizm, który zawsze się sprawdza

Lubimy eksperymentować, ale równie bardzo cenimy sobie ponadczasowość, minimalizm i prostotę. Zawsze po odrobinie szaleństwa potrzebujemy wyciszenia…podobnie jak stylizacja naszych paznokci. Kolor natural to sposób na zawsze modny look, bo natura jest nieustannie preferowana przez kobiety. Jest to jedna z odsłon nude, lekki beż z odrobiną cappuccino i cielistej barwy. Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych natural to dobry wybór na co dzień, kiedy chcemy, aby paznokcie zawsze pasowały do wszystkiego. Jest to też idealna baza dla świetlistych stylizacji. Możemy też stworzyć na niej ciekawe pastelowe wzory, jak również postawić czarną kropkę nad „i”.

Sposób użycia kauczukowej bazy do lakierów hybrydowych natural

  1. Zacznij od przygotowania płytki paznokcia. Nadaj jej odpowiedni kształt, opiłuj, a także wyrównaj przy pomocy bloczka polerskiego. Pozbądź się też narośniętych skórek.
  2. Zaaplikuj primer Didier Lab, aby odtłuścić płytkę i pozbyć się pyłu i drobinek kurzu.
  3. Nałóż warstwę kauczukowej bazy do lakierów hybrydowych natural, utwardzając ją następnie w lampie UV lub LED.
  4. Pomaluj paznokcie wybranym kolorem i utrwal w lampie lub pozostaw kolor natural.
  5. Wykonaj ostatnie szlify, pokryj lakier lub bazę topem, np. Studios Didier Top Coat No Wipe i również utrwal warstwę w lampie.
  6. Wmasuj w paznokcie i skórki odżywczą oliwkę.