PROMOCJA
-25%

Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych – cover pink, 10 ml

37.49 49.99

Brak w magazynie

Dołącz do listy oczekujących, aby otrzymać wiadomość e-mail, gdy produkt będzie dostępny

SKU: kauczukowa-baza-do-lakierow-hybrydowych-cover-pink-10-ml Kategorie: ,

Opis

Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych – cover pink, 10 ml

Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych cover pink to unikalne właściwości bazy połączone z delikatnym kolorem, dzięki czemu możesz ją potraktować jako produkt 2w1. Kauczukowa formuła wyróżnia się gęstością, dzięki czemu łatwiej i szybciej się ją aplikuje, nie spływa na skórki i dobrze przylega do płytki. Sprawdza się jako warstwa utwardzająca i jednocześnie uelastyczniająca stylizację. Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych cover pink wykazuje się zdolnością do pracy z paznokciem. Przy uderzeniu delikatnie paznokieć się wygina, przez co jest odporniejszy na uszkodzenia mechaniczne. Całość pozostaje trwała i w nienaruszonym stanie przez dłuższy czas.

Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych cover pink do wyjątkowo problematycznych paznokci

Nie zawsze chcą z nami współpracować. Nie wszystkie paznokcie dobrze poddają się stylizacji. Nie zawsze potrafimy poradzić sobie z ich łamliwością i kruchością. Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych cover pink bardzo dobrze radzi sobie z osłabionymi i skłonnymi do uszkodzeń paznokciami. Nadaje im unikalnych właściwości, dzięki którym są jednocześnie twarde i elastyczne, nie łamią się, ponieważ baza pracuje razem z paznokciem. Sprawdza się również przy przedłużaniu oraz rekonstrukcji paznokci, naprawiając tym samym nieestetyczne uszkodzenia. Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych cover pink to doskonały wybór dla początkujących stylistek, ponieważ łatwo się ją aplikuje ze względu na brak efektu spływania na skórki. Pozostaje na swoim miejscu jeszcze przed utrwaleniem w lampie. Efekt końcowy utrzymuje się do 4 tygodni!

Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych cover pink w intrygującym kolorze brudnego różu

Do twarzy w nim każdej kobiecie, niezależnie od jej temperamentu i charakteru. Taki jest róż, który objawia się w różnych odcieniach, tym razem to cover pink, który nawiązuje do nieco bardziej jesiennych barw. Ma w sobie coś z boho bukietu o naturalnym uroku, a także kobiecej elegancji, objawiającej się w szlachetnych dodatkach. Cover pink jest jednocześnie wyrazisty i delikatny, intrygujący i uniwersalny, urzekający i niedominujący. Idealnie prezentować się będzie przy kwiecistych sukienkach, w stylizacjach utrzymanych w odcieniach butelkowej zieleni, czerwonego bordo i czekoladowego brązu. Ma w sobie też coś z późnego lata, kiedy chcemy jeszcze zatrzymać wakacyjną beztroskę.

Sposób użycia kauczukowej bazy do lakierów hybrydowych cover pink

  1. Zacznij od przygotowania płytki paznokcia. Nadaj jej odpowiedni kształt, opiłuj, a także wyrównaj przy pomocy bloczka polerskiego. Pozbądź się też narośniętych skórek.
  2. Zaaplikuj primer Didier Lab, aby odtłuścić płytkę i pozbyć się pyłu i drobinek kurzu.
  3. Nałóż warstwę kauczukowej bazy do lakierów hybrydowych cover pink, utwardzając ją następnie w lampie UV lub LED.
  4. Pomaluj paznokcie wybranym kolorem i utrwal w lampie lub pozostaw kolor cover pink.
  5. Wykonaj ostatnie szlify, pokryj lakier lub bazę topem, np. Studios Didier Top Coat No Wipe i również utrwal warstwę w lampie.
  6. Wmasuj w paznokcie i skórki odżywczą oliwkę.