Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych – skin, 10 ml

49.99

Brak w magazynie

Dołącz do listy oczekujących, aby otrzymać wiadomość e-mail, gdy produkt będzie dostępny

SKU: kamuflujaca-baza-kauczukowa-rubber-base-skin-10ml Kategorie: ,

Opis

Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych – skin 10 ml

Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych skin to unikalne właściwości bazy połączone z delikatnym kolorem, dzięki czemu możesz ją potraktować jako produkt 2w1. Kauczukowa formuła wyróżnia się gęstością, dzięki czemu łatwiej i szybciej się ją aplikuje, nie spływa na skórki i dobrze przylega do płytki. Sprawdza się jako warstwa utwardzająca i jednocześnie uelastyczniająca stylizację. Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych skin wykazuje się zdolnością do pracy z paznokciem. Przy uderzeniu delikatnie paznokieć się wygina, przez co jest odporniejszy na uszkodzenia mechaniczne. Całość pozostaje trwała i w nienaruszonym stanie przez dłuższy czas.

Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych skin do wyjątkowo problematycznych paznokci

Nie zawsze chcą z nami współpracować. Nie wszystkie paznokcie dobrze poddają się stylizacji. Nie zawsze potrafimy poradzić sobie z ich łamliwością i kruchością. Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych skin bardzo dobrze radzi sobie z osłabionymi i skłonnymi do uszkodzeń paznokciami. Nadaje im unikalnych właściwości, dzięki którym są jednocześnie twarde i elastyczne, nie łamią się, ponieważ baza pracuje razem z paznokciem. Sprawdza się również przy przedłużaniu oraz rekonstrukcji paznokci, naprawiając tym samym nieestetyczne uszkodzenia. Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych skin to doskonały wybór dla początkujących stylistek, ponieważ łatwo się ją aplikuje ze względu na brak efektu spływania na skórki. Pozostaje na swoim miejscu jeszcze przed utrwaleniem w lampie. Efekt końcowy utrzymuje się do 4 tygodni!

Czysta natura z kauczukową bazą do lakierów hybrydowych skin

Stylizacja paznokci ma podkreślać urok, atuty i piękno kobiety. Kauczukowa baza do lakierów hybrydowych skin świetnie odnajduje się w tej roli. Kolor jest naturalny, delikatny, subtelny, w odcieniu delikatnie opalonej skóry kobiety. Idealnie współgra z dłońmi, tworząc z nimi jednolitą całość. Tak wystylizowane paznokcie są świetnym dodatkiem do eleganckich stylizacji wieczorowych, w których pierwszoplanową rolę ma odgrywać mała czarna lub wyrazista czerwona, koronkowa sukienka. To również uniwersalny dodatek do business code, który na pewno wpisuje się w jego formalny charakter. Kolor skin możesz rozświetlić pyłkami, dodać mu koloru niebieskimi paskami lub pazura głęboką czernią. Pełna dowolność w czystej naturze.

Sposób użycia kauczukowej bazy do lakierów hybrydowych skin

  1. Zacznij od przygotowania płytki paznokcia. Nadaj jej odpowiedni kształt, opiłuj, a także wyrównaj przy pomocy bloczka polerskiego. Pozbądź się też narośniętych skórek.
  2. Zaaplikuj primer Didier Lab, aby odtłuścić płytkę i pozbyć się pyłu i drobinek kurzu.
  3. Nałóż warstwę kauczukowej bazy do lakierów hybrydowych skin, utwardzając ją następnie w lampie UV lub LED.
  4. Pomaluj paznokcie wybranym kolorem i utrwal w lampie lub pozostaw kolor skin.
  5. Wykonaj ostatnie szlify, pokryj lakier lub bazę topem, np. Studios Didier Top Coat No Wipe i również utrwal warstwę w lampie.
  6. Wmasuj w paznokcie i skórki odżywczą oliwkę.