Kobiety lubią blask, olśniewać idealnym połyskującym wykończeniem nie tylko w karnawale i w sylwestrową noc, ale też na co dzień, podczas zwykłego spaceru po parku, wyprawy za miasto czy spotkania z przyjaciółką przy dobrej kawie. Lakiery hybrydowe Didier Lab Cosmos to propozycja dla fanek kosmicznego szaleństwa, kobiet odważnych, chcących wyróżniać się wyraźnie zaakcentowanymi paznokciami, których zdecydowanie trudno jest nie zauważyć.

Zobacz więcej...

Są to lakiery nie z tej ziemi, powstałe z inspiracji galaktycznymi przestworzami, gdzie z każdej strony dostrzec można uroczy blask, tak bardzo pożądany przez pewne siebie panie. Lakiery hybrydowe Didier Lab Cosmos to kilkanaście unikalnych kolorów, przepełnionych głębią, przekonujących do siebie nie tylko miłośniczki błyskotek.

Lakiery hybrydowe Didier Lab Cosmos w brokatowym szaleństwie

Niezależnie od sezonu zawsze pojawiają się wśród najgorętszych trendów. Brokat na paznokciach jest zawsze mile widziany i nie ma okoliczności, w których nie przyciągnąłby uwagi i nie przyćmił swoim blaskiem. Lakiery hybrydowe Didier Lab Cosmos to połączenie głębokiego i intensywnego koloru z drobinkami brokatu, pięknie i subtelnie się mieniącymi. Jest głęboka czerwień, której nie może zabraknąć przy małej czarnej, ciemny fiolet, w którym w wielkim stylu powitamy jesień, ale również dziewczęcy odcień fiołkowy, pasujący idealnie do wiosennej scenerii. Lakiery hybrydowe Didier Lab Cosmos wyróżniają się doskonałym kryciem, mają w sobie mocny pigment, dzięki któremu zawsze uzyskujemy wyrazisty kolor. Kremowa konsystencja ułatwia aplikację, lakier nie spływa, a bardzo dobrze przylega do płytki. Wystarczy nałożyć dwie warstwy, aby osiągnąć pożądany efekt.

Z czym łączyć kosmiczną paletę barw?

Brokat wspaniale prezentuje się jako główny bohater stylizacji paznokci, szczególnie w karnawale i podczas sylwestrowej nocy. Lakiery hybrydowe Didier Lab Cosmos mają w sobie jednak tyle uroku, że równie efektownie będą wyglądały w dobrym towarzystwie. Złagodzimy ich charakter, jeżeli uzupełnimy stylizację o kolor z palety nude. Czerwień i bordo tworzy ciekawy zestaw z granatem i czernią, dodając całości zacięcia i pazura. A gdyby tak blask skontrastować z matem?

Stwórz kosmiczną stylizację, która będzie wyglądała nieziemsko!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11