Bezkwasowy primer BOND Didier Lab, 15 ml

22.99

Brak w magazynie

Dołącz do listy oczekujących, aby otrzymać wiadomość e-mail, gdy produkt będzie dostępny

SKU: bezkwasowy-primer-didier-lab-15-ml Kategorie: ,

Opis

Primer bezkwasowy

Paznokcie hybrydowe o przedłużonej trwałości nie zależą tylko od naszych indywidualnych uwarunkowań, genów oraz kondycji paznokci. Wpływ na żywotność manicure ma też użycie odpowiednich kosmetyków oraz solidne przygotowanie płytki do aplikacji bazy, lakieru i topu. W celu przygotowania naturalnej płytki do manicure hybrydowego używaj primera bezkwasowego. Jest to produkt o działaniu wielokierunkowym, ponieważ zarówno wykazuje właściwości odtłuszczające, jak też zmienia pH płytki, co przekłada się na zwiększoną przyczepność manicure. Decyduje to więc o trwałości stylizacji, która jest kluczowym czynnikiem, mającym wpływ na ocenę usługi. Primer bezkwasowy jest jednym z dwóch rodzajów primera. Drugim jest primer kwasowy używany przede wszystkim do manicure żelowego i akrylowego.

Primer bezkwasowy czy kwasowy, a więc jak dokonać trudnego wyboru…

Jeżeli wykonujesz manicure hybrydowy, żelowy i akrylowy, to powinnaś posiadać oba rodzaje primera. Użycie tego właściwego zależy przede wszystkim do rodzaju aplikowanego następnie produktu. Primer bezkwasowy jest przeznaczony pod aplikację lakieru hybrydowego. Jego zadaniem jest zwiększenie przyczepność produktu do płytki oraz zapobieganie zapowietrzaniu. Z kolei primer kwasowy używamy do manicure żelowego i akrylowego. Wykazuje takie samo działanie, jednak o zwiększonej mocy, tym samym jest primerem do bardziej wymagających stylizacji.

Aby lakier trzymał się dłużej!

Za przyczepność i trwałość stylizacji odpowiedzialna jest również baza. Są jednak takie płytki paznokcia, które pomimo jej użycia nie trzymają dobrze lakieru. Konieczne jest wtedy zastosowanie produktu, pozwalającego stworzyć jednolitą powierzchnię o wysokiej odporności na zapowietrzenia. Primer bezkwasowy od Dider Lab bardzo dokładnie usuwa wilgoć z paznokci, zapobiegając tym samym gromadzeniu się powietrza pod produktem. Zapowietrzanie niekorzystnie wpływa zarówno na trwałość i estetykę stylizacji, jak też zdrowie i kondycje płytki. Jest to idealne miejsce do namnażania się grzybów, co skutkować może grzybicą paznokci.

Stwórz manicure hybrydowy, który będzie cieszył oko dwa razy dłużej!