Wszystko zaczyna się podstaw, również manicure hybrydowy! To właśnie bazy do lakierów hybrydowych decydują o powodzeniu stylizacji. Bazę aplikujesz bezpośrednio na płytkę paznokcia, ma ona z nią bezpośredni kontakt i jednocześnie jest podstawą dla lakieru.

Zobacz więcej...

Oczywiście wcześniej płytkę trzeba odpowiednio przygotować, a więc opiłować i wygładzić. Bazy do lakierów hybrydowych różnią się właściwościami i tym samym przeznaczeniem. Wybieramy tę właściwą z uwzględnieniem stanu paznokci, a także ich naturalnych właściwości. Niektóre kobiety mogą pochwalić się długą, mocną i odporną na uszkodzenia płytką, inne nierówną, delikatną i łamliwą, taka już natura naszych kobiecych paznokci.
Bazy do lakierów hybrydowych podporą dla Twojego manicure
To, co widoczne na zewnątrz, jest ważne, kolor i ozdoby odpowiadają przecież za spektakularny efekt Twoich paznokci. Jednak to ukryte warstwy decydują o trwałości stylizacji. Bazy do lakierów hybrydowych zwiększają przyczepność kolorów, sprawiają, że lakier lepiej przylega do płytki, nie odwarstwia się i zachowuje stabilność. Ponadto zapewniają skuteczną ochronę przed odbarwieniami kolorów, które pozostają przez cały czas intensywne i odpowiednio nasycone. Niektóre bazy do lakierów hybrydowych wykazują też właściwości samopoziomujące, a więc wygładzają płytkę, sprawiając, że pozostaje ona gładka. Jednocześnie wzbogacenie ich o witaminy i minerały nadaje im zdolności do odżywiania słabych paznokci.
Zachwycające jeszcze dłużej z Didier Lab
Nasze bazy do lakierów hybrydowych różnią się gęstością i właściwościami. Ułatwi Ci to wybór takiego produktu, który najlepiej odpowiada cechom paznokci Twoich i Twoich klientek. Chcąc maksymalnie ułatwić sobie stylizację, zdecyduj się na bazę Studios, która wykazuje właściwości samopoziomujące! Wygładza nierówności, ułatwiając przygotowanie płytki do aplikacji lakieru. Jest to uniwersalna baza do lakierów hybrydowych, która utwardza paznokcie i chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dla maksymalnego wydłużenia trwałości stylizacji polecamy bazę Studios Shield. Dzięki niej hybrydę nosi się nawet do 6 tygodni. Dodatkowo wzmacnia i usztywnia paznokcie, nawet te słabsze i skłonne do łamania.
Bazujemy tylko na dobrych wyborach, skutecznym działaniu i maksymalnej trwałości! Wchodzisz w to?

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników