%

Baza do lakierów hybrydowych Studios

24.74 32.99

Na stanie

10% rabatu10% rabatu przy zakupie powyżej 500 zł

darmowa dostawaDarmowa dostawa od 150 zł

Specjalne zniżki dla stałych klientów!

„bezpieczeństwo”Bezpieczny zakup 14 dni na zwrot

SKU: baza-do-lakierow-hybrydowych-studios Kategorie: ,

Opis

Baza Studios

Lakiery hybrydowe Studios skradły już Twoje serce? Świetnie, są wyjątkowo trwałe, odporne na odpryśnięcia, a przy tym zachwycają połyskującym wykończeniem. Mają też niezawodnego partnera i tylko z nim tworzą stylizację, która w idealnym stanie pozostaje na paznokciach nawet przez 3 tygodnie. To baza Studios, która powstała dla wzmocnienia unikalnego efektu lakierów, uznawanych za jedne z najlepszych lakierów hybrydowych na świecie. Francuski są jednak perfekcjonistkami, dlatego obok lakieru musiała pojawić się stworzona specjalnie dla niego baza. Jej zadaniem jest jeszcze lepsze utrwalenie lakieru oraz wzmocnienie jego wytrzymałości. Uniwersalna baza Studios chroni płytkę przed zniszczeniem, a paznokcie przez łamaniem. Ta baza to jednocześnie ochrona i utrwalenie oraz solidny fundament dla całego zdobienia.

Samopoziomująca baza Studios

Baza Studios wydłuża trwałość lakieru do 3 tygodni. Zapewnia ochronę płytce przed zniszczeniem oraz dobre przyleganie lakieru do paznokcia. Wyróżnia się właściwościami samopoziomującymi, przez co po jej aplikacji idealnie układa się sama na paznokciach, wypełniając wszelkie nierówności i zagłębienia. Płytka paznokcia jest wygładzona, co przekłada się na idealną gładkość lakieru oraz jego wydłużoną trwałość. Tak przygotowana płytka jest gotowa na przyjęcie spektakularnego koloru. Baza Studios cechuje się starannie opracowaną formułą. Składniki w niej obecne mają właściwości pielęgnacyjne, które chronią paznokcie przed osłabieniem. Po utwardzeniu w lampie baza staje się twarda i jest przy tym elastyczna, z płytką paznokcia tworzy integralną całość.

Stwórz swój idealnie zgrany duet

Lakiery hybrydowe Studios i baza Studios wzajemnie się uzupełniają, dlatego warto jest je stosować razem. Produkty z jednej marki, a przy tym z tej samej kolekcji są do siebie dopasowane i wzajemnie podkreślają i jeszcze mocniej akcentują swoje atuty. Baza Studios wydłuża trwałość lakieru, który jest odporny na odpryśnięcia. Lakiery Studios dzięki swojej opatentowanej formule pozwalają na wykorzystanie w pełni ogromnego potencjału bazy. Stosuj zawsze razem, nigdy osobno!

Niech ten piękny efekt zachwyca dłużej, z bazą Studios nawet przez 3 tygodnie!