%

Baza do lakierów hybrydowych Studios Shield, 8 ml

24.74 32.99

Na stanie

10% rabatu10% rabatu przy zakupie powyżej 500 zł

darmowa dostawaDarmowa dostawa od 150 zł

Specjalne zniżki dla stałych klientów!

„bezpieczeństwo”Bezpieczny zakup 14 dni na zwrot

SKU: baza-do-lakierow-hybrydowych-studios-shield-8-ml Kategorie: ,

Opis

Baza Studios Shield

Od bazy oczekuje się niezawodności, skutecznego wydłużenia trwałości lakieru hybrydowego i łatwej, ale precyzyjnej aplikacji. Doskonale rozumiejąc te wymagania współczesnych stylistek, zespól Didier Lab stworzył bazę Studios Shield, dedykowaną w szczególności do paznokci osłabionych, a nawet uszkodzonych na skutek wpływu czynników mechanicznych. Baza Studios Shield tworzy idealny zestaw ze wszystkimi lakierami marki Didier Lab. Wydłuża ich trwałość do 6 tygodni. Aż trudno sobie wyobrazić, że paznokcie mogą prezentować się doskonale przez półtora miesiąca. Baza wyróżnia się starannie dobranymi składnikami, które w synergii mają właściwości samopoziomujące, ochronne, wzmacniające i utwardzające. Jest przeznaczona do wszystkich rodzajów płytki, niezawodna w każdych warunkach, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających stylistek i ich klientek.

Baza Studios Shield – tarcza ochronna dla paznokci i lakieru

Baza Studios Shield łączy w sobie łatwość aplikacji z doskonałymi właściwościami ochronnymi. Idealnie przylega do płytki paznokcia, ale również do zaaplikowanego lakieru hybrydowego. Jest niczym taśma dwustronna, która łączy te dwie powierzchnie w jedną integralną całość. W ten sposób wzmacnia i usztywnia niekiedy osłabione i skłonne do łamania się paznokcie oraz wydłuża trwałość lakieru hybrydowego, który nie wykazuje wrażliwości na odpryśnięcia. Ponadto dzięki perfekcyjnemu połączeniu wszystkich warstw i powierzchni pod warstwę lakieru nie wnika powietrze, które nie tylko pozbawia paznokcie estetycznego wyglądu, ale też obniża jego trwałość. Baza Studios Shield sama dopasowuje się do płytki, wyrównuje ją, tworząc najlepsze warunki do aplikacji lakieru.

Rozwiązanie dla perfekcjonistek

Baza Studios Shield łączy zalety i właściwości kilku innych podobnych produktów. Jest uniwersalna i przeznaczona do każdego rodzaju płytki, nawet tej najbardziej zniszczonej i osłabionej. Chroni ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, a przy tym idealnie ją wyrównuje, niwelując wszelkie zagłębienia. Tak powstaje powierzchnia perfekcyjnie przygotowana do aplikacji lakieru. Baza Studios Shield wydłuża trwałość lakieru hybrydowego do 6 tygodni, bardzo dobrze współpracuje z frezami. Jest łatwa w aplikacji, posiada cechy samopoziomujące oraz zapobiega przedostawaniu się powietrza pod lakier.

Czy można od bazy oczekiwać czegoś więcej?